O nas

dr Alicja Zaremba, lekarz stomatolog, ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, posiada ponad 30-letnie doświadczenie pracy w zawodzie oraz specjalizację pierwszego stopnia – stomatologię ogólną. Wiedzę i kompetencje pani doktor doceniają od dawna lojalni pacjenci wraz z rodzinami.

dr Magdalena Olejnik - lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1998 r. Kontynuuje rodzinne tradycje lekarskie. Jest stomatologiem z 19-letnią praktyką zawodową. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WOSIAM). Jest lekarzem szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej. Uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach praktycznych, co poświadczają liczne certyfikaty. Prywatnie jest szczęśliwą mamą czwórkii fantastycznych chłopaków: Franka, Jana, Mateusza i Antoniego.

Urszula Więcka - asysytentka stomatologiczna, kosmetolog
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła Wielkopolską Szkołę Medyczną oraz studia na wydziale kosmetologii w Poznaniu. Praca w naszych gabinetach pozwala Jej rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania. Największą satysfakcję osiąga dzięki pracy na dwóch płaszczyznach zawodowych - stomatologii oraz medycynie estetycznej, które są Jej ogromną pasją.