O nas

dr Alicja Zaremba, lekarz stomatolog, ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, posiada ponad 30-letnie doświadczenie pracy w zawodzie oraz specjalizację pierwszego stopnia – stomatologię ogólną. Wiedzę i kompetencje pani doktor doceniają od dawna lojalni pacjenci wraz z rodzinami.

dr Magdalena Olejnik - lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1998 r. Kontynuuje rodzinne tradycje lekarskie. Jest stomatologiem z 19-letnią praktyką zawodową. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WOSIAM). Jest lekarzem szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej. Uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach praktycznych, co poświadczają liczne certyfikaty. Prywatnie jest szczęśliwą mamą czwórkii fantastycznych chłopaków: Franka, Jana, Mateusza i Antoniego.

dr Ewa Nowocień - lekarz stomatolog
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej największym sukcesem jest wykonywanie zajęcia, który nie tylko jest Jej zawodem, ale także ogromną pasją. Aktywnie uczestniczy w licznych kursach oraz konferencjach stomatologicznych aby stale podnosić swoje kwalifikacje dla siebie ale szczególnie dla naszych pacjentów. Wolne chwile lubi spędzać na świeżym powietrzu najchętniej biegając lub jeżdżąc na rowerze.

Urszula Więcka - asysytentka stomatologiczna, kosmetolog
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła Wielkopolską Szkołę Medyczną oraz studia na wydziale kosmetologii w Poznaniu. Praca w naszych gabinetach pozwala Jej rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania. Największą satysfakcję osiąga dzięki pracy na dwóch płaszczyznach zawodowych - stomatologii oraz medycynie estetycznej, które są Jej ogromną pasją.